Kuidas see toimib?

Paljud inimesed arvavad, et hoone projekti teeb ainult arhitekt, kuid see pole päris õige. Kaasatud on palju rohkem spetsialiste - konstruktorid, veevärgiinsener, kütte ja ventilatsiooni insener, elektrikud, projektijuht jpt.

Hea ehitusprojekti jaoks on vaja head spetsialistide meeskonda. Praegu suudavad neid meeskondasid moodustada ainult suuremad projekteerimisbürood.

 

Iffent muudab antud olukorda, luues meeskonnad automaatselt! Oma valikus lähtub platvorm projekteerijate individuaalsetest omadustest, oskustest, teostatud töödest ja ajalisest hõivatusest. Lisaks automatiseerib Iffent hinnapakkumisi, lepinguid ja makseid.

 

Kuidas see toimib?

Esimalt peab klient täitma kaks parameetrit - tema soovitava hoone suurus ja tüüp. Kahe välja põhjal näitab platvorm tellijale võimalikke meeskonnaliikmeid ja nende hulgast saab klient koos projektijuhiga valida lõpliku meeskonna. Spetsialist saab pakkumise ja töö lähteülesande oma e-mailile.

Platvormilt ei puudu ka oma projektide ülevaade, nende jälgimine, lepingute sõlmimine ja projekti eest tasumine.

Täna on meeskonna loomine tavapärases projekteerimisettevõttes väga kulukas, võttes enda alla kuni 40% tuludest. Iffenti kasutades see raha säästetakse ja jagatakse projekteerijate vahel ning klient saab omakorda soodsama hinna ja parema kvaliteediga projekti.

 

Hoia meie tegevustel silma peal sotsiaalmeedias:

  • LinkedIn
  • Facebook

Soovid kursis olla meie tähtsaimate sündmustega?

Aitäh! Anname sulle teada, kui saad hakata meie lehte kasutama!